عدالت خبر دوساله شد/سخنی با مردم به بهانه دوساله شدن

چه زود گذشت انگار همین دیروز بود که جشن یک سالگی یک رسانه مستقل مردمی به نام عدالت خبر را حضورتان تبریک گفتم اما خوب که فکر کردم از همین دیروز تا امروز یک سال دیگه گذشته است در این یک سال با هم گفتیم با هم خندیدیم کلی تغییرات رو شاهد بودیم اما بازهم توسعه شهرمون رو ندیدیم.

خواستم برای جشن دو سالگی عدالت خبر   یاداشتی رسمی بنویسم اما خوب که تامل کردم گفتم این همه یاداشت رسمی نوشتیم اتفاقی نیفتاد پس نیازی به یاداشت رسمی نیست و خودمانی در خدمتتان هستم.

در اولین روزها  کسی به ادامه کار این سایت خوش بین نبود اما حمایت مردم و پشتکار همکاران باعث شد که امروز وارد سال سوم فعالیت خود شویم.

تا جای که توانستیم مشکلات مردم و شهرستان رو به گوش مسئولین رساندیم برخی هاش رفع شد و برخی هم به قوت خود باقی موند، اما خدا رو شکر که مستقل بودیم ، مستقل موندیم و مستقل خواهیم بود از همه نقد گرفتیم و از همه هم تعریف کردیم تا شاید راهی برای رفع مشکلات پیدا شود.

 تنها رسانه ای بودیم که روستا به روستا گشتیم و تعدادی از روستاها را در رسانه های استانی معرفی کردیم و پای درد دل آنان نشستیم.

به احترام شما که از بازدیدکنندگان همیشگی عدالت خبر بودید برای اینکه دست خالی سایت را ترک نکنید میانگین هر روز ۲ مطلب را تقدیمتان کردیدم .

و این شما بودید با ثبت ۲۲۷۸ پیام نشان دادید که به این سایت اعتماد دارید و از آن نقد کردید ، پیشنهاد دادید و تشکر کردید.

کم لطفی ها و مغرضانه برخورد کردن ها رو چشم پوشی می کنم و درباره آنها چیزی نمیگم چون خودتان شاهدش بودید اما خوشحالم در دومین سال فعالیت توانستیم از وزارت فرهنگ و ارشاد کشور مجوز اخذ نمائیم.

در پایان از مردم خوب شهرستانم دیواندره که حامی و همراه عدالت خبر بودند تشکر میکنم امیدوارم در سومین سال فعالیت آنچه را که مردم خواستارند را پوشش دهیم.

از تمامی استادانی که یار و یاور همیشگی ما بودند و با تجربیات خود ما را همراهی کردند سپاسگذارم.

سردبیر عدالت خبر

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

بک لینک باکیفیت ارزان