اعضای ستاد انتخابات شهرستان دیواندره منصوب شدند

فرماندار شهرستان دیواندره با صدور احکامی جداگانه مسوولان کمیته ها و اعضای ستاد انتخابات این شهرستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را منصوب کرد.

به گزارش عدالت خبر، در احکام صادره توسط رئیس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه فرعی شهرستان دیواندره، حیدر مرادی به عنوان دبیر ستاد انتخابات، ادریس مرادی عضو و مسوول کمیته مالی و پشتیبانی، ادریس اسماعیلی عضو و مسوول کمیته امنیتی و انتظامی، امید سیفی عضو و مسوول کمیته فناوری، مرضیه شهسواری عضو و مسئول کمیته حقوقی و سیدطاهر قضائی عضو و مسوول کمیته اطلاع رسانی این شهرستان منصوب شدند.

در احکام صادر شده از سوی فرماندار دیواندره با اشاره به لزوم بهره گیری از رهمنون های مقام معظم رهبری مدظله العالی و سیاست های دولت تدبیر و امید و برابر مر قانون در انجام شرح وظایف محوله در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و شکوهمند با رعایت حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به منظور برگزاری هر چه باشکوهتر انتخابات تاکید شده است.

 فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه ستاد انتخابات کشور اظهار کرد:  برگزاری انتخابات از اصلی ترین وظایف وزارت کشور و مجموعه های مرتبط با این وزارتخانه است. ستاد انتخابات شهرستان دیواندره تلاش می کند زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات (مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال) را در فضای آرام فراهم کند.
جعفر توان  ادامه داد: ستاد انتخابات امانتدار رای مردم است، رعایت قانون و پرهیز از هر گونه دخالت و رعایت بی طرفی کامل و عمل به وظایف از مهمترین وظایف متولیان برگزاری انتخابات است.
وی افزود: انتخابات، پشتوانه و سرمایه نظام و معیاری برای ارزیابی سیاسی نظام بوده از این رو در شرایطی که دشمنان می‌خواهند با فشار و تشدید تحریم مردم ایران را نسبت به نظام مایوس کنند، ضروری است وفاق اجتماعی در مردم و ارتباط بین ملت و دولت و ارکان نظام سیاسی تقویت بیشتری شود.
توان حضور حداکثری مردم را تضمین کننده امنیت کشور اعلام کرد و گفت: نباید اجازه داد فضای یاس و ناامیدی در جامعه رواج پیدا کند و مشارکت حداکثری مردم را تحت تاثیر قرار دهد.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد