قالب وردپرس افزونه وردپرس

توزیع بسته بهداشتی در دیواندره

یک هزار و ۷۷۵ بسته بهداشتی میان مددجویان دیواندره توزیع شد

به گزارش عدالت خبر، جعفر توان فرماندار دیواندره گفت: به منظور مقابله با ویروس کرونا و حمایت از نیازمندان برای رعایت موازین بهداشتی، یک هزار و ۷۷۵ بسته اقلام بهداشتی در بین خانوار‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان توزیع شد.

جعفر توان فرماندار دیواندره گفت: مردم شهرستان اطمینان داشته باشند که حفظ جان و سلامت آن‌ها برای مسوولان اولویت است و با تمام توان و استفاده از امکانات در کنار ان‌ها در مقابله با ویروس کرونا هستیم.

او با بیان اینکه به منظور کمک به حفظ سلامت اقلام بهداشتی در میان خانوار‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توزیع شد، افزود: از این تعداد، ۲۷۵ بسته به مددجویان کمیته امداد و یک هزار و ۵۰۰ بسته نیز در میان مددجویان بهزیستی توزیع شد.

فرماندار دیواندره به توزیع بسته‌های بهداشتی با اولویت مناطق شهری اشاره کرد و یادآور شد: به منظور جلوگیری از موازی کاری در توزیع این بسته ها، هماهنگی کامل میان دستگاه‌های خدمات رسان بهزیتی و کمیته امداد باید وجود داشته باشد.

توان ادامه داد: در راستایی کنترل ورود خودرو‌های غیر بومی به شهرستان نیز تیم‌های تست و غربالگری در این محل‌ها مستقر شده و به صورت جدی کار خود را انجام می‌دهند.

او همکاری و مشارکت مردم در مقابله با ویروس کرونا را کاری اارزشمند و مصداق یک کار جهادی دانست و اضافه کرد: مردم همه باید نسبت به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و توصیه‌های بهداشتی احساس مسوولیت بیشتری داشته و با ماندن در خانه به قطع زنجیره انتقال بیماری کمک کنند.

مطلب پیشنهادی

یک هزار و ۷۷۵ بسته بهداشتی میان مددجویان دیواندره توزیع شد

فرماندار دیواندره گفت: به منظور مقابله با ویروس کرونا و حمایت از نیازمندان برای رعایت …

بهترین تبریک برای یک کارگر خرید کالای تولید استان است

عدم خرید تولیدات داخل استان تعطیلی کارگاه ها و بیکاری کارگران را به همراه خواهد …

روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای /دکتر محمد شاه ویسی

هشتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸مصادف با ۲۸ آوریل، روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای است. …

سرپرست شهرداری دیواندره معرفی شد

شورای شهر دیواندره با ۳ رای موافق سرپرست شهرداری را معرفی کردند

دروغ مو سپید کرده ها؟!؟!؟

حال قشنگ خودتو قدر بدون ؛ وقتی می نویسی عاشقانه؛ وقتی می نوازی عاشقانه؛ وقتی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.