قالب وردپرس افزونه وردپرس

تا رسیدن به وضعیت سفید اقدامات پیشگیرانه ادامه دارد

اقدامات ستاد پیشگیری از کرونا در دیواندره تا رسیدن به وضعیت سفید ادامه دارد.

به گزارشعدالت خبر،  ناصر کریمیان رییس اداره بهزیستی دیواندره گفت: پس از تشکیل کمیته پیشگیری با حضور رئیس و کارشناسان مراکز تابعه بهزیستی و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان ، بلافاصله گندزادیی و ضد عفونی کلیه اتاقها، راهروها، سالن اجتماعات اداره بهزیستی و اورژانس اجتماعی و انجمن حکمت ، انجام شد.

کریمیان با اشاره به تهیه و توزیع بروشور اطلاع رسانی در بین مددجویان و مراجعین ، افزود: همزمان ، نصب پوسترهای آموزشی هشدار ویروس کرونا و راههای پیشگیری در معرض دید عموم قرار گرفت وعلایم و نشانه های هشدار دهنده ویروس کرونا در تابلو روان جهت استفاده شهروندان گرامی درج گردید.

وی از پیگیری روزانه و مستمر وضعیت جسمی  بیماران بستری شده در مراکز شبانه روزی تحت نظارت بهزیستی در نساره علیا ( مرکز بیماران روانی و کمپ ترک اعتیاد) توسط رئیس و کارشناسان حوزه توانبخشی و پیشگیری اداره بهزیستی خبر داد وگفت: دراین راستا با توجه به اهمیت موضوع ،تیم سیارمرکز اورژانس اجتماعی جهت مداخله بهنگام ، به حالت آماده باش در آمد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دیواندره در بخشی دیگر از سخنانش اظهار داشت:برای جلوگیری و قطع زنجیره ویروس کرونا از پذیرش  بیماران جدید در مراکز اقامتی تحت نظارت و مجوز بهزیستی ممانعت بعمل آمده و در همین رابطه ، ملاقات با افراد مقیم در مراکز نیز لغو گردید.

ناصر کریمیان بیان داشت : گندزدایی و ضد عفونی مرکز روزانه چندمعلولیتی میلاد انجام شد و به مهدهای کودک سطح شهر و روستا نیز  توصیه های لازم  ابلاغ شد.

وی تصریح کرد : اقدامات پیشگیرانه ما ادامه دارد و تلاش در جهت تامین ساخت ماسک رایگان باهمکاری موسسات خیریه جهت توزیع رایگان میان شهروندان در حال انجام بوده و تا حصول نتیجه نهایی و اعلام وضعیت سفید و عادی اقدامات روزانه ادامه دارد.

مطلب پیشنهادی

روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای /دکتر محمد شاه ویسی

هشتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸مصادف با ۲۸ آوریل، روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای است. …

بخاطر عشق به پرستاری تغییر مسیر دادم

پرستار دیواندره ای: از کودکی عشق به پرستاری داشتم بخاطر همین از کاردانی کودک یاری …

این موادغذایی را نه بخرید و نه بخورید +اسامی غیرمجازها

سازمان غذا و دارو اسامی فرآورده غذایی و شرکت تولیدی غیرمجاز را اعلام کرد.

امحا ۲ هزار کیلوگرم مواد غذایی و بهداشتی در دیواندره

۲ تن انواع مواد غذایی و بهداشتی غیرمجاز و فاسد در سایت دفن زباله دیواندره …

کام تلخ زنبورداران دیواندره‌ای از عسل‌های تقلبی

فواید چند منظوره عسل طبیعی سبب شده است مردم از دیرباز عسل را در سبد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.