مشاوره حقوقی رایگان / وب سایت حقوقی عدالت

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره یعنی اینکه فردی که در یک حوزه کاری دانش و تخصص دارد آن را در اختیار دیگران قرار دهد و در راستای پاسخ به سوالات سوالات و رفع ابهامات مراجعه کننده کمک کند. به عنوان مثال متخصصان در حوزه های مختلف مانند ورزشی، تغذیه، ازدواج، صنایع، تحصیل و … مشاوره انجام می دهند برخی از افراد نیز که در رشته حقوق تحصیل کرده اند در حوزه مسائل حقوقی فعالیت می کنند و اطلاعات حقوقی را در اختیار دیگران قرار می دهند. جهت جلوگیری از اختلافات و پیامدهای حقوقی برای تمامی کسب و کارها و داد و ستدها انجام مشاوره حقوقی لازم است.

برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان می توانید به وب سایت حقوقی عدالت مراجعه کنید و سوالات خود را مطرح کنید.

برای ورود به این وب سایت اینجا کلیک کنید.

مزایای دریافت مشاوره حقوقی چیست؟

از مهمترین مزایای دریافت مشاوره می توان به ساده شدن راه برای شرایطی که با آن روبرو هستید اشاره کرد. برخی افراد تصور می کنند تنها برای حل مشکلات حقوقی در مجامع قضایی به وکیل و مشاوره حقوقی نیاز دارند اما این یک تصور کاملا اشتباه است. یک فرد یا یک شرکت در طول فعالیت های روزمره خود از انعقاد اجاره نامه و انجام قراردادهای خرید و فروش گرفته تا مسائل قضائی نیاز به مشاوره دارند.

اشخاص و شرکت ها در هر حوزه ای که فعالیت دارند اگر با مشکل مواجه شدند بدون اینکه دانش حقوقی داشته باشند می توانند به صورت رایگان مشاوره حقوقی انجام دهند و از دانش و تجربه یک مشاور استفاده کنند که هم در وقت و هم در هزینه آنها صرفه جویی خواهد شد.

هزینه دریافت مشاوره حقوقی چقدر است؟

هزینه مشاوره بر اساس دقیقه محاسبه خواهد شد یعنی به هر اندازه ای که مشاوره زمان بیشتری ببرد مشاوره گیرنده باید هزینه بیشتری بپردازد. البته فردی که درخواست مشاوره دارد قبل از شروع مشاوره بر اساس زمانی که نیاز دارد هزینه مشاوره حقوقی آنلاین را پرداخت می کند.

انجام معامله بدون داشتن اطلاعات حقوقی چه نتایجی به همراه دارد؟

بیشتر کلاهبرداری های که در سال های اخیر اتفاق افتاده است به دلیل عدم آگاهی یکی از طرفین به مسائل حقوقی بوده که باعث شده یک طرف معامله سرمایه زیادی را از دست دهد. افزایش دعاوی حقوقی در مراجع قضایی در میان شرکا و افرادی که با یکدیگر معامله انجام می دهند نشان می دهد طرفین قرارداد در هنگام عقد قرارداد اطلاعات حقوقی نداشته اند.

مشاور حقوقی در ارتباط با زوایای مختلف حقوقی چک و سفته و همچنین روند قانونی مزایده و مناقصه به طرف مقابل اطلاعات کامل خواهد داد همچنین در نگارش و تنظیم قراردادها کمک خواهد کرد.

مشاوره حقوقی قبل از ازدواج چه اهمیتی دارد؟

به اندازه ای که مشاوره خانواده قبل از ازدواج لازم و ضروری است به همان اندازه نیز مشاوره حقوقی قبل از ازدواج برای زوجین لازم است. زوجین قبل از ازدواج باید از حق و حقوق قانونی خود آگاه باشند بند به بند مواردی که در سند ازدواج مندرج شده یا در حین ازدواج درج خواهد شد برای طرفین بار حقوقی دارد و در آینده دعاوی حقوقی میان زوجین بر اساس همین بندها اتفاق خواهد افتاد.

زوجین با انجام مشاوره قبل از ازدواج از مسائل حقوقی و قانونی اطلاع پیدا خواهند کرد و شرایط و توافق خود را بر اساس موارد قانونی انجام خواهند داد. مشاوره حقوقی قبل از ازدواج بهترین راهکار جهت ازدواجی بادوام خواهد بود. برای گرفتن اطلاعات بیشتر در این زمینه و اقدام برای دریافت عدم سوء پیشینه زوج می توانید مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری را انجام دهید. به صورت شبانه روزی با فعال سازی خدماتی همچون ارائه مشاوره حقوقی واتس اپی در سریعترین زمان ممکن به سوالات حقوقی شما پاسخ خواهد داد.

آیا امکان دریافت مشاوره حقوقی در نیمه شب وجود دارد؟

امروزه سایت های زیادی در زمینه مشاوره فعالیت دارند اما فقط تعداد کمی از آنها بدون نوبت دهی و آنی مشاوره حقوقی انجام می دهند و تعدادی نیز به صورت شبانه روزی مشاوره حقوقی آنلاین انجام می دهند. سایت های که به صورت ۲۴ ساعته مشاوره انجام می دهند در هر زمانی حتی نیمه شب تماس بگیرید وکلای مجرب و متخصص با شما مشاوره انجام خواهند داد.

خصوصیات مشاوره حقوقی خوب

یک مشاور خوب علاوه بر دانش حقوقی که در دانشگاه کسب کرده است باید مهارت مشاوره دادن و حداقل در یک حوزه حقوقی داشته باشد. مشاوره خوب باید دارای تعهد و صداقت کافی باشد و در انجام مشاوره نهایت صداقت را بکارگیرد.

تجزیه و تحلیل مسئله حقوقی مطرح شده یکی دیگر از خصوصیات مشاور حقوقی است که باید بتواند در کمترین زمان بهترین راه حل را در اختیار مراجعه کننده قرار دهد. یک مشاور کاربلد حق ندارد مسئله حقوقی را بزرگنمایی یا کوچک نمایی کند بلکه باید واقعیت را در اختیار طرف مشاوره قرار دهد و اگر نمی تواند در آن حوزه مشاوره ای ارائه دهد حتما این را به مراجعه کننده اعلام کند.

حتی بهترین وکلا نیز در تمام حوزه های حقوقی نمی توانند بر تمامی ماده های قانونی مسلط باشند بر همین اساس یک مشاور حقوقی تنها در حوزه تخصص خود مشاوره خواهد داد.

گاها برخی افراد برای اینکه از یک مشکل قانونی رهایی پیدا کنند یک راه غیر قانونی را انتخاب می کنند که ممکن است کار را سخت تر و پیچیده تر کند اما یک مشاور حقوقی راه درست و قانونی را به مراجعه کننده ارائه خواهد داد.

 

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

بک لینک باکیفیت ارزان