تبدیل سیم برق ۱۲۰ روستای دیواندره به کابل خودنگهدار

مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره گفت: شبکه برق ۱۲۰ روستای دیواندره به طور کامل بهسازی شده است و تا پایان بهمن ماه سال جاری شبکه توزیه برق تمام روستاهای این شهرستان به کابل خود نگهدار تبدیل می‌شود.

عطاالله میرزایی مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره در گفت‌وگو با عدالت خبر اظهار کرد: ۱۸۷ روستای این شهرستان به شبکه سراسری برق متصل هستند که تاکنون شبکه برق ۱۲۰روستا به طور کامل بهسازی شده و حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری، تمامی روستاهای زیرپوشش این مدیریت بهسازی واصلاح می‌شوند.

مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره گفت: در فاز اول طرح بزرگ «تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار» که در خردادماه سال گذشته به اتمام رسید، ۱۰۰ درصد شبکه شهری معادل ۵۵ کیلومتر شبکه، به کابل خودنگهدار تبدیل شد و اکنون این طرح در روستاهای دیواندره با سرعت بیشتری در دست اقدام و پیگیری است.

میرزایی با بیان اینکه امسال بالغ بر۱۰ کیلومتر شبکه جدید به مجموعه شبکه فشار ضعیف شهرستان ذیواندره اضافه شده است، اظهار داشت: با اجرای طرح ساماندهی شبکه برق درروستاها، شبکه برق بالغ بر ۱۸ هزار مشترک روستایی به طورکامل پایدار شد.

وی افزود: در ادامه اقدامات انجام شده و در کمتر از یک ماه، شبکه برق از نوع سیم مسی در روستاهای شاقلعه، قاچیان، پشت تنگ، حسین آبادمران و نرگسله به طور کامل برکنار و به کابل خودنگهدارتبدیل شد و همزمان کل شبکه این روستاها نیز ساماندهی و بازآرایی شد.

مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره در پایان اظهار کرد: از جمله مزایای عمده استفاده ازکابل خودنگهداردر شبکه‌های هوایی می‌توان افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه، کاهش انرژی توزیع نشده به مقدارقابل ملاحظه، افزایش ایمنی به هنگام کار بر روی خطوط  و کاهش خسارت‌ها و ضایعات ناشی از برق گرفتگی، استانداردسازی شبکه و زیباسازی مبلمان شهری اشاره کرد.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

بک لینک باکیفیت ارزان