قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اقتصادی / برگزاری جلسه کمیته مدیریت بحران در فرمانداری دیواندره

برگزاری جلسه کمیته مدیریت بحران در فرمانداری دیواندره

۰۹ بهمن ۱۴۰۱ ۲۰:۰۳

ظهر امروز از طریق ارتباط تصویری با معاون عمرانی استانداری کردستان و حضور اعضای کمیته بحران شهرستان دیواندره جلسه مدیریت بحران در فرمانداری دیواندره برگزار شد.

فرمانداری دیواندره

به گزارش عدالت خبر، ضمن اشاره به هشدارها و پیش بینی های هواشناسی از دستگاه های خدمات رسان خواسته شد تا هماهنگی های لازم جهت مقابله با بحران احتمالی در چند روز آینده انجام گیرد.

سید طاهر حسینی فرماندار دیواندره در ارتباط تصویری با کمیته بحران در مرکز استان به توزیع آرد به روستاهای عمق و هماهنگی های لازم برای انتقال مادران باردار به مرکز شهرستان دیواندره خبر داد و گفت: یکی از مشکلات عدم دوگانه سوز شدن نانوایی ها است که در صورت قطعی گاز، امکاناتی در نانوایی ها وجود ندارد که سوخت جایگزین مورد استفاده قرار گیرد.

منصور میرزائی رئیس مرکز بهداشت شهرستان دیواندره نیز اظهار کرد: مادرهای باردار که در ماه آخر بارداری خود قرار دارند شناسایی شده اند و هماهنگی های لازم برای انتقال آنها به محل اسکان در بیمارستان انجام شده است. مادران باردار در روستاهای عمق مدنظر ما است که از آنها درخواست کرده ایم اگر در روزهای پایانی بارداری قرار دارند در شهر دیواندره مستقر شوند.

طالب اسدی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای دیواندره نیز در این جلسه گفت: مجموعه راهداری دیواندره آمادگی برای پاکسازی جاده ها را دارد. بعد از بارش جاده های اصلی در اولویت برف روبی و به ترتیب سایر جاده های فرعی و روستایی پاکسازی خواهد شد.

ذبیحی رئیس هلال احمر شهرستان دیواندره نیز اظهار کرد: تیم های امدادی هلال احمر به مانند همیشه از آمادگی کامل برخوردار هستند. در هنگام بارندگی و کندی تردد در جاده ها مسافران در راه مانده را اسکان خواهیم داد.

مطلب پیشنهادی

اهدا جهیزیه به نو عروسان دیواندره ای

اهدای ۹ سری جهیزیه به نوعروسان دیواندره ای

در مراسمی با حضور فرماندار دیواندره تعداد ۹ سری کمک جهیزیه با همت موسسه آبشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *