رتبه دوم خبرنگار دیواندره ای در دومین جشنواره منابع طبیعی و رسانه

هیوا محمدپور خبرنگار دیواندره ای عنوان دوم بخش مصاحبه دومین جشنواره منابع طبیعی و رسانه استان کردستان را کسب کرد.

هیوا محمدپور

به گزارش عدالت خبر، همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری دومین جشنواره منابع طبیعی و رسانه نیز به کار خودپایان داد. در این مراسم که با حضور استاندار کردستان و سایر مسئولان ارشد استانی برگزار شد از نفرات برتر این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

جایزه اول بخش مصاحبه به شیرین مرادی از خبرگزاری فارس اهدا شد، هیوا محمدپور از بارانی نیوز به رتبه دوم دست یافت و اثر فرانک کیانپور از ایسنا به مقام سوم رسید.

کلثوم مومنی از خبرگزاری ایرنا به جایزه اول این جشنواره رسید و عدالت ناصری هم عنوان دوم را کسب کرد، هیچ یک از شرکت کنندگان در این بخش عنوان سوم را کسب نکردند.

بختیار صمدی از خبرگزاری فارس هم در بخش عکس به رتبه اول دست یافت و سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا مقام دوم را به دست آورد.

رتبه اول بخش خبر هم به وریا کرمی از ایرنا اختصاص یافت، شیوا اردلان‌منش از خبرگزاری فارس و افسانه گلباغی از ایرنا به صورت مشترک حائز رتبه دوم شدند و زهره نادری مقدم هم رتبه سوم را کسب کرد.

رتبه اول بخش گزارش به صورت مشترک به کلثوم مومنی و چنور صادقی از ایرنا رسید و رامیار غفاری از خبرگزاری تسنیم جایزه عنوان دوم را کسب کرد و هیات داوران هیچ اثری را شایسته عنوان سوم ندانست.

در بخش فیلم و گزارش تصویری هم جایزه اول به بهنام امیری، جایزه دوم به طیب الله‌ویسی رسید و جایزه مقام سوم هم به دلنیا محمدی و شاهرخ محمدی به طور مشترک، از صداوسیمای مرکز کردستان اهدا شد.

بخش مقاله هم رتبه اول نداشت، آریان صلواتی از مجله منابع طبیعی و ویدا باغبانی از کردنامه عنوان دوم مشترک را کسب کردند و عدالت ناصری از خبرگزاری شبستان به مقام سوم رسید.

 

گفتنی است هیوا محمدپور خبرنگار دیواندره ای در اولین جشنواره منابع طبیعی نیز در بخش مصاحبه حائز رتبه شده بود