بیمارستان دیواندره

بیمارستان دیواندره

شهرستان دیواندره با جمعیتی بالغ بر ۸۰ هزار نفر دارای سه شهر زرینه، هزارکانیان و دیواندره است. در این شهرستان دو یک بیمارستان و یک درمانگاه برای درمان و مداوای بیماران وجود دارد.

بیمارستان قدیمی امام خمینی دیواندره زیر نظر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قبل از انقلاب احداث شده و در طول سالیان بخش هایی به این بیمارستان افزوده شده است. بیمارستان امام خمینی در خیابان شهید باقری و در روبروی فرمانداری دیواندره قرار دارد. این بیمارستان شامل بخش های مختلف بستری، بلوک زایمان، آزمایشگاه، رادیولوژی، سنوگرافی، تست ورزشی و قلب، مراقبت های ویژه، اورژانس، کلینیک، اتاق عمل، مراقبت های ویژه کودکان و … است. داروخانه شبانه روزی نیز در محدوده بیمارستان قرار دارد.

بخش اورژانس و درمان بیمارستان امام خمینی دیواندره به صورت شبانه روزی فعال است و متخصصان کلینیک آن نیز در دو شیفت صبح و بعد از ظهر بیماران را ویزیت می کنند.

  • در هنگام مراجعه به کلینیک همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است.
  • نیم ساعت قبل از زمان نوبت اخذ شده در کلینیک حاضر شوید.
  • با توجه به اولویت بیماران بستری شده توسط پزشک احتمال تاخیر حضور پزشک در کلینیک دور از انتظار نخواهد بود لذا پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.
  • لغو نوبت اخذ شده و عودت وجه پرداختی تابع قوانین و مقررات دانشگاه می باشد.

همشهریان محترم جهت دریافت نوبت از طریق لینک زیر اقدام فرمائید

لینک نوبت دهی بیمارستان امام خمینی شهرستان دیواندره

بیمارستان امام خمینی دیواندره

درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره

درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره بعد از سال ها در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری رسید. در حال حاضر این درمانگاه در دو بخش پزشک عمومی و داروخانه در شیفت صبح به بیماران خدمت ارائه می دهد. این درمانگاه در ابتدای خیابان ۲۰ متری از طرف میدان دایک احداث شده است.

دارندگان بیمه تامین اجتماعی می توانند در شیفت صبح جهت دریافت خدمات درمانی به این مرکز مراجعه کنند.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد