وظیفه مدیران فساد ستیزی و مبازه با ویژه خواری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره وظیفه اصلی مدیران را فسادستیزی و مبارزه با ویژه خواری دانست

مهدی ترابیان شورای اداری دیواندره

به گزارش عدالت خبر، مهدی ترابیان در روز معارفه خود در شورای اداری شهرستان دیواندره ضمن تشکر از اعتمادی که به وی شده است اظهار کرد: یکی از وظایف کاری او ایجاد همبستگی و نزدیک کردن مدیران سطح شهرستان به یکدیگر و ایجاد همدلی برای خدمت به مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره با اشاره به اینکه مردم خدمت صادقانه می خواهند گفت: فساد ستیزی و مبارزه با ویژه خواری یکی از وظایف مهم مدیران است. باید در در شهرستان ارائه خدمت عادلانه و مدیران در خدمت آحاد مردم باشند.

مهدی ترابیان افزود: باتوجه به قرارگیری در سال انتخابات، نیاز است تمامی مدیران شورای اداری شهرستان دیواندره با همگرایی و همدلی زمینه برگزاری انتخابات پرشور، سالم و بدون حاشیه ای را  فراهم کنند.

در ادامه فرماندار دیواندره ضمن معرفی حضور سه مدیر جدید در شورای اداری شهرستان دیواندره اظهار کرد: مهدی ترابیان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره، منصور مرادویسی به عنوان شهردار دیواندره و رستمی به عنوان مدیر شبکه دامپزشکی شهرستان دیواندره از امروز به جمع شورای اداری شهرستان اضافه شده اند.

سید طاهر حسینی بیان کرد: امسال سال خوبی از لحاظ پایان پروژه های قدیمی برای دیواندره است. خوشبختانه بعد از چند دهه، سد سیازاخ تا پایان شهریور به مراحل پایانی خود خواهد رسید. همچنین تصفیه خانه آب شهر دیواندره و چندین روستای حوزه عمل این شهرستان در مرحله تست قرار گرفته است.

وی افزود: با پیگیری های استاندار کردستان تخصیص اعتبارات نسبت به گذشته بسیار بهتر و اکثریت بصورت نقد بوده، امسال در کمیته برنامه ریزی نیز بر اساس تلاش و پیگیری های مدیران برای دستگاه های مختلف اعتبار خواهیم گذاشت.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

بک لینک باکیفیت ارزان