رشد ۴۶ درصدی اعتبارات کردستان نسبت به سال گذشته

برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دیواندره جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دیواندره به ریاست سید طاهر حسینی فرماندار شهرستان و با حضور اکبر محمدی سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان و مدیران دستگاه های اجرایی عضو کمیته در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی دیواندره

به گزارش عدالت خبر، فرماندار شهرستان دیواندره دراین جلسه اظهار داشت: کمیته برنامه‌ریزی تعیین کننده خط‌مشی و سند توسعه و نقشه راه شهرستان است و تمامی مدیران ارگان‌ها و دستگاه‌های مرتبط باید در راستای تحقق برنامه‌های این کمیته و جذب اعتبارات ابلاغی می باشد.

فرماندار شهرستان دیواندره اولویت‌بندی را یکی از نکات مهم برای حل مشکلات شهرستان دانست و بیان کرد: مدیران باید با در نظر گرفتن سطح انتظارات جامعه، برنامه‌ریزی را براساس حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف انجام دهند.

محمدی سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان در کمیته برنامه ریزی شهرستان دیواندره بیان داشت: با توجه به مزیت های نسبی شهرستان دیواندره از جمله کشاورزی ، دامداری ، باغداری ، گردشگری و …. هدایت اعتبارات عمرانی شهرستان به سوی ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه این مزیت های نسبی می تواند گامی مهم در راستای دستیابی به توسعه پایدار سروآباد در سالجاری باشد .

وی افزود: این حق فرمانداران است که در جریان اعتبارات اختصاص یافته باشند و براساس آن برای اجرای پروژه‌های اولویت‌دار خود برنامه‌ریزی داشته باشند.

محمدی خاطرنشان کرد: باید اعتبارات هر شهرستان در همان شهرستان هزینه شود و خوشبختانه به واسطه اطلاع دقیق فرمانداران از میزان تخصیص‌ها، ۱۰۰ درصد اعتبارات در محل خود هزینه شده است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان از رشد ۴۶ درصدی اعتبارات استان نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت : در مجموع از نظر درصد رشد اعتبارات سالجاری ، استان در رتبه ۱۴ کشوری قرار گرفته است که نسبت به سال گذشته ۱۰ رتبه ارتقاء پیدا کرده است و امیدواریم با تخصیص های مناسب در سالجاری شاهد تحول در تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح استان باشیم.

وی با اشاره به سیاست ها و اولویت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در سالجاری بیان داشت: در سالجاری این سازمان همسو با سیاست های نماینده عالی دولت در استان و با تاکید به اولویت بندی پروژه های نیمه تمام استان سعی دارد نسبت به اتمام پروژه های مهم و تاثیر گذار در زمینه توسعه استان و همچنین پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد به صورت جدی اهتمام ورزد.

محمدی با اشاره به نامگذاری سالجاری با عنوان ” رشد تولید ، مهار تورم ” از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: برنامه ریزی در راستای تحقق شعار سال الزام و نیاز ضروری است و باید با تمام توان در راستای تحقق منویات معظم له گام برداریم .

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

بک لینک باکیفیت ارزان