جریمه ۸ نانوایی به علت کم فروشی در دیواندره

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست سید جواد حسینی فرماندار دیواندره و اعضای این کار گروه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. ‍

کارگروه آرد و نان دیواندره

به گزارش پایگاه عدالت خبر ؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به سید جواد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره و اعضای این کار گروه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار دیواندره در این جلسه با اشاره به تامین آرد مازاد بر سهمیه نانوایان شهرستان در جهت رفع مشکل بوجود آمده در تامین نان شهروندان اظهار داشت: هیچ مشکل و کمبودی در تامین آرد وجود ندارد و در صورت نیاز آرد مازاد بر مصرف در این شهرستان تامین و برای ارائه خدمات به واحدهای پخت نان تزریق خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه واحدهای نانوایی شهری و روستایی شهرستان موظفند بدون هیچ محدودیت زمانی با هماهنگی اتحادیه تا زمان وجود متقاضی نسبت به پخت نان اقدام و با بازرسان همکاری لازم را داشته باشند ، افزود :باید با آرد اختصاص یافته به هر نانوایی نان پخت شود و با متخلفان عرضه خارج از شبکه برخورد جدی خواهد شد.

در ادامه جلسه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دیواندره به ارائه گزارش درخصوص بازرسی انجام گرفته از نانوایی ها پرداخت و گفت: در طول یک‌ماه گذشته ۱۶۰مورد بازرسی از واحد های نانوایی شهرستان دیواندره توسط اکیپ مشترک بازرسان وکارشناسان جهاد کشاورزی ، اتاق اصناف و اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان انجام گرفته است .

بهمنی همچنین گفت: در ادامه این بازرسیها ۸ واحد نانوایی به علت کم فروشی و عدم رعایت موارد بهداشتی محکوم به پرداخت جریمه شده بود.

در پایان این جلسه ضمن اتخاذ تدابیر لازم برای ارائه خدمات متناسب در حوزه آرد و نان به شهروندان ، راهکارهای لازم جهت تامین نان در روستاهای سطح شهرستان با راه اندازی نانوایی های جدید مورد بررسی قرار گرفت.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

بک لینک باکیفیت ارزان