برگزاری ۲۰۹ برنامه به مناسبت هفته بسیج در دیواندره

نشست خبری “سرهنگ پاسدار احمد علی صغی زاده ” فرمانده سپاه شهرستان دیواندره  در آستانه هفته بسیج

🔶سرهنگ پاسدار احمد علی صفی زاده  در نشست خبری به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج با اشاره به نقش بسیج در محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات در مناطق مختلف به مردم اظهار کرد: بسیج گام بلندی را برای آبادانی کشور برداشته است.

🔶وی با اشاره به اینکه اثرات بسیج را همه می‌بینیم چرا که دغدغه‌مند انقلاب است، تصریح کرد: بسیج همیشه پای انقلاب بوده و به عنوان پشتیبان بزرگ در کنار نیروهای دلسوز نظام است.

🔶فرمانده سپاه شهرستان دیواندره  با اعلام اینکه اولویت برای ما خدمات‌دهی و خدمت‌رسانی به مردم است، افزود: فرهنگ بسیجی اعتقاد، ولایت‌مداری، خدمت، کار و اطاعت است.

🔶صفی زاده  با اشاره به چهل و چهارمین سالگرد تشکیل بسیج ادامه داد: برنامه‌های هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه شروع و تا یکشنبه پنج آذر ادامه داردوی شعار محوری هفته بسیج امسال را «بسیج امید ملت ایران» اعلام کرد و گفت: ۲۰۹ برنامه در ۱۳۰ نقطه شهرستان دیواندره با ۲۷ برنامه شاخص  در هفته بسیج اجرا می‌شود.

🔶وی اجرای برنامه حوزه گرامیداشت مراسم‌های شهدا، برنامه در حوزه ورزشی،  برنامه با اولویت تولیدات فرهنگی و هنری و پویش‌ها، برپایی میز خدمت، برنامه‌ قرآنی، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و علمی فرهنگی و خدمات بسیج، برگزاری نشست بصیری و روشنگری با اولویت انتخابات، برگزاری اردوی جهادی و پیشرفت، دیدار با خانواده شهید و دیدار با خانواده ایثارگر، برگزاری و اجرای کاروان شورآفرین بسیج را از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج برشمرد.

🔶فرمانده سپاه دیواندره  اظهار کرد: در هفته بسیج در حوزه عمرانی۷ روستا جهت آب رسانی و تعدادی خانه مسکن محرومان آمده افتتاح  وبه بهره‌برداری می‌رسد.

🔶فرمانده سپاه شهرستان از دیگر اقدامات در این هفته تهیه جهیزیه به نیازمندان یادواره شهدای خانگی ، محله واعزام بسیجیان نمونه به تهران جهت دیدار با مقام معظم رهبری ، بازی های بومی محلی، غبار روبی گلزار شهدا در بیشتر نقاط شهرستان  و چندین برنامه فرهنگی یاد بردند .

🔶فرمانده سپاه شهرستان دیواندره  گفت: یکی از برنامه‌های مهم در هفته بسیج برگزاری رزمایش اقتدار بسیج می باشد.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد