نفرات برتر ۴ بخش جشنواره عکس کرفتو دیواندره معرفی شدند

نفرات برتر بخش های مختلف جشنواره ملی عکس مستند، اجتماعی کرفتو معرفی شدند.

جشنواره ملی عکس کرفتو 1402
به گزارش عدالت خبر، دبیر جشنواره عکس مستند، اجتماعی کرفتو در مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره، جمعی از مسئولان شهرستانی و اهالی فرهنگ و هنر اظهار کرد: در بخش الف آیین های بومی ومحلی سید علی حسینی فر از خراسان رضوی رتبه اول، اردلان حسنعلی زاده ازشهرستان قوچان رتبه دوم ، عالیه اسماعیلی نژاد از شهرستان بوکان رتبه سوم و مهدی عقیقی از قوچان عنوان شایسته تقدیر را کسب کردند.
اسعد قربانی ادامه داد: در بخش ب با موضوع غار کرفتو نیز امین باقری از دیواندره رتبه اول و آرمین قربانی (شادمان) از دیواندره رتبه دوم را کسب کردند در این بخش بنا به نظر هیئت داوران اثری حائز رتبه سوم نشد.
در بخش ج آسیب های فرهنگی اجتماعی زهرا ورمزیار ازتهران ، سعید قاسمی از شهرستان اهر استان آذربایجان شرقی و مینا نوعی از تبریز به ترتیب رتبه های اول تا سوم این بخش از جشنواره را بدست آوردند. همچنین خانم طاهره رخ بخش زمین از شیراز شایسته تقدیر شناخته شد.
وی افزود: در بخش د سرمایه های اجتماعی عباس رستگار از خراسان شمالی شهر بجنورد رتبه اول، امیر عنایتی از خراسان رضوی رتبه دوم و مسعود تاران از زنجان رتبه سوم را کسب کردند.
دبیر جشنواره ضمن تقدیر از تمام هنرمندان وعکاسان سراسر کشور که دراین جشنواره ملی شرکت کرده بودند اظهار کرد: به تمامی عکاسان راه یافته به نمایشگاه گواهی حضور تقدیم خواهد شد.
قربانی ادامه داد: این نمایشگاه که درآن ۳۲ نفر عکاس برگزیده در سراسر کشور شرکت دارند به زودی در سنندج هم این آثار درمعرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

جهت دیدن گزارش تصویری این جشنواره اینجا کلیک کنید

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد