استاندار کردستان به مقام شهدای گاوشله ادای احترام کرد

استاندار کردستان در جریان سفر یک روزه به شهرستان دیواندره در گلزار شهدای روستای گاوشله از توابع این  شهرستان حاضر و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

زارعی کوشا استاندار کردستان

به گزارش عدالت خبر، اسماعیل زارعی کوشا، عصر پنجشنبه، با استقبال جمعی از مردم روستای شهید پرور گاوشله، با حضور در گلزار شهدای این روستا به غبارروبی مزار شهدا پرداخت و با نثار فاتحه به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

استاندار کردستان با حضور در منزل شهیدان سرافراز، ابراهیم و پرویز کاکسوندی در روستای گاوشله با خانواده این شهیدان والامقام دیدار کرد.

 

روستای گاوشله از توابع شهرستان دیواندره، درجریان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، ۱۶ شهید والامقام تقدیم انقلاب کرده است.

استاندار کردستان همچنین صبح امروز در جریان سفر یک روزه به بخش‌های مرکزی شهرستان دیواندره، با حضور در بخش سارال، مورد استقبال مردم هزارکانیان قرار گرفت.

 

وی با استقبال جمعی از مردم و مسؤولان وارد شهرستان دیواندره شد و بلافاصله با حضور در شهر هزارکانیان در مسجد جامع این شهر در راستای دیدار چهره به چهره با مردم، بررسی مشکلات و درخواست‌های مردم این شهر، میز خدمت را برپا کرد.

 

همچنین در این سفر یک روزه، هیئتی از مدیران کل ستادی استانداری کردستان و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برای بررسی وضعیت شهرستان دیواندره و روستاهای تابعه و برپایی میز خدمت به این شهرستان سفر کردند.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد