بخشدار بخش سارال دیواندره معارفه شد

سید طاهر قضایی از نیروهای فرمانداری دیواندره با حکم استاندار کردستان سرپرست بخش سارال دیواندره شد.

بخشداری سارال - سید طاهر قضایی

به گزارش عدالت خبر، در آیینی با حکم استاندار کردستان، سید طاهر قضایی بخشدار بخش سارال معارفه و از زحمات ادریس عبودی بخشدار اسبق این بخش تقدر و تشکر شد. ادریس عبودی بعد از حدود ۴ سال حضور در بخشداری سارال به عنوان بخشدار بخش مرکزی سقز معرفی شد.

فرماندار دیواندره در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات ادریس عبودی بخشدار سابق بخش سارال، بر تداوم همکاری و تلاش‌های همه جانبه دهیاران، اعضای شورا و معتمدین در راستای پیشرفت این منطقه با سرپرست جدید بخشداری تاکید کرد.

سید جواد حسینی با اشاره به اینکه مردم شایسته بهترین‌ها هستند، تاکید کرد: رسالت همه ما تلاش برای پیشرفت هرچه بیشتر نظام اسلامی و خدمت به کشور است.

وی با اشاره به اینکه اسفندماه امسال انتخابات را پیش رو داریم، بر حضور پرشور و مشارکت حداکثری در راستای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند با همراهی، وحدت و همدلی مردم و با امنیت کامل تاکید کرد و خطاب به سرپرست جدید بخشداری گفت: باید اخلاص، کسب رضای الهی را در اولویت کاری خود قرار دهید چرا که خدمتگذاری به مردم رضایتمندی خدا را به دنبال دارد.

همچنین سید طاهر قضایی بخشدار سارال در آیین معارفه اظهار کرد: بخش سارال دارای ظرفیت های بالقوه از جمله مردم با فرهنگ و اصیل است. این بخش در کشاورزی، دامداری و گردشگری پتانسیل بالایی دارد که تلاش می کنیم در حد توان خود اقدامات مثبتی را در بخش سارال انجام دهیم.

وی ادامه داد: قطعا پیشرفت بخش سارال با همراهی، همدلی و همکاری مردم شریف، اعضای شوراهای اسلامی بخش و روستا و روسای محترم ادارات شهرستان حاصل می شود.

قضایی افزود: بخشداری متعلق به همه مردم بخش است، تلاش می کنیم آن را تبدیل به زبان گویا و گوش شنوای مطالبات مردم کنیم. همان طورکه در جریان هستید در ۱۱ اسفند انتخابات برگزار می شود به عنوان مجری انتخابات تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم را با رغایت مولفه های ابلاغی مقام معظم رهبر را در بخش سارال فراهم کنیم.

بخشدار سارال بیان کرد : از استاندار محترم، معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و فرماندار محترم دیواندره بابت اعتمادشان به بنده تشکر می کنم. همچنین برای بخشداری قبلی بخش سارال ارزوی موفقیت دارم.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد