درخشش بدمینتون بازان دیواندره ای در مسابقات رنکینگ کشور

“مهران شهبازی” بدمینتون باز شایسته دیواندره ای در پایان رقابت‌های بدمینتون رنکینگ برترین‌های مردان کشور که به میزبانی تهران برگزار شد توانست عنوان قهرمانی و نشان زرین طلای بخش یک نفره را به خود اختصاص دهد و به همراه «رضا شهبازی» در بخش دونفره مدال برنز را کسب کرد.

بدمینتون بازان کردستان

به گزارش عدالت خبر؛ رقابت‌های بدمینتون رنکینگ برترین‌های مردان کشور از روز پنجشنبه هفتم دی ماه به میزبانی تهران آغاز شد و عصر روز یکشنبه دهم دی ماه با معرفی قهرمانان بخش های یک نفره و دو نفره به کار خود پایان داد.
۱۴ استان در این رقابت‌ها حضور داشتند و ٢٨ بازیکن در بخش یک نفره و ١۴ تیم در بخش دونفره به مدت دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در نیمه نهایی رقابت های بخش یک نفره این مسابقات فرزین خانجانی به مصاف صالح سنگتراش رفت و امیرحسین حسنی نیز مقابل مهران شهبازی قرار گرفت.
خانجانی بر صالح سنگتراش غلبه کرد تا به فینال یک نفره صعود کند و در دیگر مسابقه نیمه نهایی نیز مهران شهبازی نماینده شایسته کردستان به مصاف امیرحسین حسینی رفت و توانست حریف خود را شکست دهد و به این ترتیب فرزین خانجانی و مهران شهبازی به فینال صعود کردند.
در فینال یک نفره این مسابقات مهران شهبازی بدمینتون باز صاحب عنوان کردستانی حریف خود فرزین خانجانی را شکست داد و به مقام قهرمانی این دوره از رقابت های بدمینتون رنکینگ برترین های کشور دست یافت.
در مرحله نیمه نهایی تیم دو نفره صالح سنگتراش – مهدی میرشکاری (سیستان و بلوچستان) مقابل تیم رضا شهبازی – مهران شهبازی (کردستان) قرار گرفتند که در این دیدار تیم سنگتراش -میرشکاری با غلبه بر شهبازی‌ها به فینال رسید.
به این ترتیب تیم دوبل بدمینتون استان کردستان با ترکیب رضا شهبازی و مهران شهبازی در جایگاه سوم مسابقات قرار گرفتند و صاحب نشان برنز شدند.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد