مطالبات هیات های ورزشی را تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهیم کرد

معاون فرماندار دیواندره: برخی از مطالبات هیات های ورزشی دیواندره و ورزشکاران این شهرستان غیر مالی و می شود با یک پیگیری جدی به سرانجام برسد.

هیات های ورزشی دیواندره

به گزارش عدالت خبر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره در دیدار با دو هیات ورزشی تکواندو و ورزش بومی محلی اظهار کرد: یکی از مطالبات ورزش دیواندره تامین لکه ورزشی باکیفیت برای ساخته مجموعه ورزشی و خوابگاه است که در حال پیگیری هستم و بازهم با راه و شهرسازی استان کردستان جهت واگذاری زمین گفت و گو خواهیم کرد.

مهدی ترابیان ادامه داد: دغدغه اسپانسری در تمام ورزش استان وجود دارد. اگر اسپانسری مدنظر شما است بگوئید که از طریق ارتباطاتی که داریم پیگیری کنیم. برخی مباحث هست که با یک تماس حل می شود.

وی با اشاره به دغدغه تعدادی از هیات های ورزشی دیواندره افزود: پیگیری خواهم کرد ارگان هایی مانند شهرداری به صورت حساب شده به هیات های ورزشی کمک کنند. کمک هایی که به هیات های ورزشی می شود باید عادلانه برای همه هیات های ورزشی باشد.

ترابیان گذری بر اهمیت انتخابات پیش رو زد و بیان کرد: این انتخابات در کشور مهم و دارای اهمیت است. دولت با تمام مشکلاتی که دارد، کار میکند اما مواردی در گذشته اتفاق افتاده که زمان می برد آوار برداری شود.

وی ادامه داد: به فضای انتخابات در حال نزدیک شدن هستیم شما سرمایه این شهرستان هستید، دیدگاه و نظر شما در جامعه هدف تاثیرگذار است. با انتخابات خیلی از شرایط تغییر خواهد کرد، آنچه برای ما مهم خواهد بود مشارکت است.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد