برنامه های روز اول دهه فجر در دیواندره

به مناسبت دهه فجر در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران چند برنامه در روز اول در شهرستان دیواندره برگزار شد.

دهه فجر دیواندره

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره با امام جمعه شهرستان به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر

همزمان با آغاز اولین روز دهه مبارکه فجر سید جواد حسینی، سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره همراه با فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین با حاج ماموستا مرادی امام جمعه شهرستان دیدار و تجدید میثاق نمودند.

سید جواد حسینی در این دیدار گفت:آنچه امروز برای همگی اهمیت دارد حفظ وحدت و ارزشهای نظام و دفاع از مقام ولایت و حکومت اسلامی و خدمت صادقانه به مردم است. وی اضافه کرد: قبل از انقلاب هر روز گوشه‌ای از وطن در سایه حکومت های استکبار جهانی از ایران جدا می‌شد و آزادی و تمامیت ارضی ما در اختیار بیگانگان بود. وی ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی امسال و همچنین مشارکت باشکوه در انتخابات یازدهم اسفندماه بار دیگر دشمنان و بدخواهان نظام را نا امید خواهد کرد.

عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدای شهرستان دیواندره به مناسبت آغاز دهه مبارکه فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ امروز ۱۲ بهمن ماه همزمان با آغاز دهه مبارک فجر گلزار شهدای شهرستان دیواندره با حضور سید جواد حسینی،سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره، حاج ماموستا مرادی امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه شهرستان و مسئولین شهرستانی غبار روبی و عطر افشانی گردید.

حاج ماموستا مرادی در این مراسم که در زیر بارش رحمت الهی برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، انقلاب اسلامی را حاصل جانفشانی‌های شهدای عزیز به‌خصوص شهدای انقلاب خواند که در آن برهه از جان خود برای اعتلا و آزادی وطن گذشتند و با خون خود پای پیمان خود با خدا و ملت ایران را امضا کردند تا امروز ما با حفظ این استقلال در مسیر آرمان‌های امام و انقلاب شکوهمند اسلامی حرکت کنیم.

گفتنی است در این مراسم باشکوه مسئولین و حاضرین با غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، ضمن قرائت فاتحه و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب، به مقام شامخ شهدای انقلاب و دفاع مقدس ادای احترام کردند.

گلباران تمثال حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان دیواندره

همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر و سالگرد بازگشت تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به کشور، در میدان لاله های واژگون شهرستان دیواندره با حضور سید جواد حسینی، سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره، حاج ماموستا مرادی امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مدیران و مسئولان و عموم مردم با نثار گل به تمثال مبارک امام خمینی(ره) بار دیگر با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

ویزیت رایگان پزشک عمومی

به مناسبت دهه ی مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ویزیت رایگان پزشک عمومی در طول دهه از ۱۲ الی ۲۲ به جز ایام تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۴ در بهداری شهید بهشتی سپاه دیواندره انجام خواهد شد .

 

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد