ایمن سازی مناطق سیل خیز در دیواندره

مدیر منابع آب دیواندره از ۱۲ مورد رفع تصرف و آزادسازی در بستر رودخانه دیواندره خبر داد.

محمد محمدی در گفت و گو با عدالت خبر اظهار کرد: باعنایت به هشدارهای سازمان هواشناسی، مبنی بر وقوع بارندگی های قابل توجه در روزهای پیش رو، وقوع سیلاب و طغیان در رودخانه های محدوده شهرستان دیواندره بسیار محتمل می باشد.
وی اضافه کرد: به همین منظور ۱۲ مورد رفع تصرف و آزادسازی در بستر رودخانه دیواندره و سه کیلومتر لایروبی و ایمن سازی مناطق حادثه خیز و سیل خیز تو سط اداره منابع آب شهرستان انجام شده است.
محمدی بیان کرد: ایمن سازی پل ها و بازگشایی مسیر آبگذری سازه های تقاطعی در سال جاری از جمله موارد دیگری است که در راستای آمادگی در مقابل سیل احتمالی انجام شده است. همچنین از مردم درخواست داریم باتوجه به هشدارها از بستر رودخانه ها فاصله بگیرند.
مدیر منابع آب دیواندره ادامه داد: از اهالی محترم شهرستان دیواندره، روستاها، دامداران، باغداران و کشاورزان محترم خواهشمندیم که از حضور در اراضی منتج به بستر رودخانه ها، از همه مهمتر رودخانه چم دیواندره، مخزن و پایاب سد سیازاخ امتناع و در رعایت موارد ایمنی جدیت ورزیده و همچنین از تردد، توقف و اسکان در مسیر رودخانه های بالادست و پایین دست منابع مذکور به طور جدی پرهیز نمایند تا از بروز هر گونه حوادث احتمالی بر اثر سیلاب جلوگیری بعمل آید.
محمدی عنوان کرد: نیروهای اداره منابع آب شهرستان دیواندره بطور کامل و شبانه روز جهت مقابله با هرگونه بحران در حال آماده باش کامل می باشند.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

بک لینک باکیفیت ارزان