لزوم تامین و توزیع و اقلام اساسی در دیواندره

کارگروه تنظیم بازار شهرستان دیواندره به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این ستاد، با محوریت بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی و اتخاذ تدابیر لازم در راستای کنترل بازار، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره ؛ سید طاهر حسینی با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان تاکید کرد : در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان باید اقلام اساسی و مورد نیاز مردم تأمین گردد و در توزیع آن مشکلی وجود نداشته باشد. فرماندار شهرستان دیواندره با ذکر این نکته که بر توزیع آرد نانوایی ها باید نظارت بیشتری صورت گیرد افزود : نظارت و رصد مداوم بر توزیع آرد باید مد نظر قرار گرفته و کیفیت نان مورد ارزیابی قرار گرفته و ساعات کار نانوایی ها بر اساس ضوابط و مقررات باشد .

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دیواندره در این جلسه با اشاره به جذب ۵۳ تن برنج تنظیم بازار درشهرستان دیواندره اعلام کرد. وی از ابلاغ سهمیه جدید ۲۰ تن برنج تنظیم بازار برای شهرستان خبر داد و افزود : مراحل جذب این سهمیه در حال انجام می باشد. گفتنی است قیمت گوشت گوساله منجمد ۱۵۰۰۰۰ تومان ، مرغ منجمد ۴۳۰۰۰ و مرغ گرم ۶۵۰۰۰ هزار تومان عنوان گردید.

 

دیواندره کجاست؟

شهرستان دیواندره یکی از ۱۰ شهرستان استان کردستان است که جمعیتی بالغ بر ۸۰ هزار نفر را دارد. در سه زرینه، هزارکانیان و دیواندره سه شهر این شهرستان و تعداد زیادی از روستاهای آن ارتباطات مخابراتی منجمله اینترنت پرسرعت وجود دارد. 

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد