فرماندار دیواندره از اتمام پروژه تصفیه خانه آب شرب تا ۳ ماه آینده خبر داد

سید طاهر حسینی با اشاره به طولانی شدن پروژه تصفیه خانه آب شرب گفت: با توجه به تخصیص اعتبارات این پروژه از اواخر فصل بهار ۱۴۰۲ وارد فاز بهره برداری خواهد شد.

شورای اداری شهرستان دیواندره

سید طاهر حسینی در جلسه شورای اداری این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری به جذب بیش از دو برابری اعتبار تخصیصی از محل اعتبارات پایدار روستایی به مبلغ ٣۵ میلیارد تومان خبر داد و گفت: ۷۱۳ میلیارد تومان اعتبار در طی ۲ سال برای عمران و شهر سازی شهرستان دیواندره اختصاص داده شده است.

فرماندار دیواندره یاد آورشد: ۲۰۰ میلیارد تومان برای اتمام سد سیازاخ تخصیص داده شده که ۱۰۰ میلیارد آن به صورت نقد تخصیص و مابقی آن طی ۶ ماه اول سال ۱۴۰۲ اختصاص می‌یابد.این پروژه بعد از ۲۵ سال به اتمام خواهد رسید.

وی در بخش دیگری با تاکید بر ضرورت نظارت بر بازار در آستانه عید نوروز خاطرنشان کرد: موضوع تنظیم بازار مربوط به شکر، گوشت ، روغن و برنج توزیع این اقلام غذایی بسیار مهم است و مسوولان امر بدانند فقط جذب این اقلام نیست مسوولان جهاد کشاورزی و صنعت ، معادن و تجارت شهرستان باید پای کار بیایند و با وحدت رویه عاملان و مباشران را مکلف به توزیع عادلانه این کالاها کنند.

فرماندار دیواندره  هرگونه کوتاهی در این زمینه را غیر قابل توجیه دانست و رسانه ها و شبکه های اجتماعی را بستری مناسب برای آگاهی بخشی مردم معرفی کرد. حسینی با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به خدمات رسانی به مسافران نوروزی تاکید کرد : پارچه نوشته ها و بنرهای خوش آمدگویی به مهمانان نوروزی باید با مضامین ماه مبارک رمضان باشند. همچنین راه اندازی پویش های مردمی با مضمون دیواندره سبز و نریختن زباله ، حافظ محیط زیست و دیواندره عاری از زباله با همکاری رسانه ها مهم است .