موفقیت دو خبرنگار دیواندره ای در جشنواره مطبوعات کردستان

آیین اختتامیه سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و اولین جشنواره رسانه‌های ورزشی کردستان شامگاه دوشنبه با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد در مجتمع فرهنگی و هنری فجر سنندج برگزار شد.

جشنوراره مطبوعات کردستان

به گزارش عدالت خبر، براساس اعلام هیات داوران، در بخش خبر اثر دریا ویسی از سایت بارانی‌نیوز عنوان شایسته تقدیر را کسب کرد و هیچ اثری حائز رتبه‌های اول، دوم و سوم شناخته نشد.

در بخش گزارش مکتوب، سونیا محمدی از تسنیم، بهنام دورویی از خبرگزاری کتاب و عادل معروف‌زاده از هاولاتی تقدیر شدند، فرانک کیانپور از ایسنا و روزیتا قادری از نشریه ئاریز، حائز رتبه سوم مشترک و نشیمن نوشادی از خبرگزاری کردپرس رتبه دوم را کسب کردند.

همچنین هیوا محمدپور از سایت بارانی نیوز و رامیار غفاری از خبرگزاری تسنیم در بخش مصاحبه شایسته تقدیر شناخته شدند، فاطمه ملایی از خبرگزاری فارس و سرگل آرش از پایگاه خبری کردنامه رتبه سوم جشنواره را کسب کردند، زاهد شریف‌پور از سایت واکاوی رتبه دوم و کیوان جلالی از سایت خبری واکاوی رتبه اول را کسب کرد.

در بخش صفحه‌آرایی و طراحی نیز، شاهو احمدی رتبه سوم را کسب کرد، زبیر نعمتی دوم شد و هژیر الله‌مرادی از روزنامه روژان و مهری یونسی از هفته‌نامه سیروان به طور مشترک مقام اول این بخش را به دست آوردند.

در بخش تیتر نیز ویدا باغبانی از ایمنا و شیرین مرادی از خبرگزاری فارس رتبه سوم مشترک، هژیر الله‌مرادی از روزنامه روژان رتبه دوم و فیض‌الله پیری از هفته‌نامه سیروان رتبه اول را به خود اختصاص دادند.

فیض‌الله پیری از هفته‌نامه سیروان، عبدالله رحمانی از ایرنا و فرانک کیانپور از خبرگزاری ایسنا هم به ترتیب عناوین اول تا سوم بخش جنبی را به خود اختصاص دادند.

در بخش یادداشت و سرمقاله هم، فیض‌الله پیری رتبه سوم، یحیی صمدی رتبه دوم و عبدالله رحمانی رتبه اول را کسب کردند.

در بخش عکس جشنواره هم، آریان نصراللهی از نشریه روژباش کردستان رتبه سوم، فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا دوم و سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا به رتبه سوم دست یافتند.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد