۷۳۰ کلاس درس پذیرای دانش آموزان دیواندره ای در مهر ۱۴۰۲

در سال تحصیلی جدید ۷۳۰ کلاس درس در قالب ۲۵۲ مدرسه پذیرای دانش آموزان دیواندره ای هستند

سال جدید تحصیلی

به گزارش عدالت خبر ، در راستای برنامه های بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس ، ششمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره برگزار شد.

سید جواد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره گفت : برای سال تحصیلی جدید سعی شود تمام تمهیدات لازم اندیشیده شود و با برنامه ریزی دقیق و مدون صورت پذیرد تا دانش آموزان با شور و شوق راهی مدارس شوند.
وی در ادامه با بیان اینکه تمامی ادارات خدمت رسان در این امر همراه آموزش و پرورش عمل و همکاری های لازم را داشته باشند و بهداشت مدارس توجه ویژه ای داشته باشیم ، کیفیت آموزشی را با استفاده از توانایی فرهنگیان این شهرستان در نظر بگیریم .

سید فرهاد حسینی دبیر این نشست نیز در ابتدا بیان نمود ثبت نام ۱۶۴۰۰ دانش آموز در ۷۳۰ کلاس در ۲۵۲ مدرسه این شهرستان سال تحصیلی را آغاز می نماییم ، جشن غنچه ها ویژه ی دانش آموزان پیش دبستانی مورخ ۲۹ شهریور ماه ، زنگ مهر و مقاومت مورخ ۳ مهر ماه و جشن شکوفه ها نیز همزمان با روز کودک در ۱۶ مهر ماه در مدارس معین برگزار خواهد شد .
وی در ادامه بیان نمود : به مناسبت هفته ی دفاع مقدس نیز که با همکاری بسیج دانش اموزی در مدارس برگزار خواهد شد که شامل دیدار با خانواده شهدا ، غبار روبی مزار شهدا ، حضور در پیش از خطبه های نماز جمعه ی آخرین هفته از شهریور ماه و ادای سخنرانی از اهم برنامه های آموزش و پرورش می باشد.

شما هم در قسمت نظرات در مورد این مطلب بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد